Авторські напої О.Литовченко для здоров’я людини

9e84c472a87ea6cdd724034a654420fb_250x200М.В.Курик

Український інститут екології людини

E-msil:kurik@iop.kiev.ua

В статті досліджено нові напої (неалкогольні і слабоалкогольні) отримані по оригінальній авторській технології О.Литовченко. Клінічні випробовування більшості із розроблених напоїв і лікувальних вин мають високі біоенергоінформаційні властивості, а тому є корисними для збереження здоров’я в сучасному екологічно нездоровому  суспільстві.

Сьогодні, крім вживання людиною якісної питної води, використовуються різні напої, які можливо не завжди використовуються для оздоровлення організму, а просто людина їх випиває для втамування спраги, особливо в теплі періоди року. Лікувально-оздоровчі напої (алкогольні,, слабоалкогольні чи неалкогольні) готуються на якісній питній  воді, до якої додаються різні доданки, які не завжди є природними, а певним чином рафіновані.

На жаль, високоякісних безалкогольних біоенергоінформаційних напоїв корисних і потрібних сучасній медицині, особливо дітям, молоді, в такому екологічно забрудненому довкіллі, яким є наше довкілля сьогодні практично немає.

Добрим словом  зараз варто згадати раніше розроблений в Україні, за оригінальною технологією завідуючого відділом садівництва НААН України Литовченко О.М., безалкогольного бальзаму на мінеральних травах «Ілля Муромець». Цей бальзам в часи СРСР плідно використовувався для  оздоровлення дітей, особливо в умовах навчальних закладів (дитячі садки, школи). На жаль, із розпадом  Союзу випуск цього вельми корисного для здоров’я людини бальзаму припинився і спроба автора відновити його випуск поки що не має успіху. Натомість, дякуючи ентузіазму та професійному науковому пошуку, О.Литовченко розробив і підготовив технологію одержання до практичної реалізації значну кількість нових безалкогольних напоїв та лікувальних вин на основі українських трав та ягід.

В першу чергу відзначимо нові конкурентоспроможні безалкогольні напої, що одержуються виключно на основі  натуральної вітчизняної сировини.

Перерахуємо назви таких безалкогольних напоїв: «Золота троянда», «Живушка», «Садовий нектар», «Садовий доктор», «Збитень Київський», «Узвар цілющий» та «Узвар цілющий медовий».

Окрім цих безалкогольних напоїв, в лабораторії інноваційних харчових технологій Інституту садівництва, за рецептурами О.Литовченко, сьогодні розроблено більше двадцяти нових типів лікувальних вин. Інститут екології людини провів дослідження основних фізико-хімічних властивостей всіх розроблених напоїв та вин і показав їх високі біоенергоінформаційні характеристики і користь для здоров’я людини.

Зазначимо, що всі напої та вина виготовляються на основі  високоякісної, екологічно чистої питної води  із свердловини Інституту садівництва.

Спеціальними дослідженнями доказано, що безалкогольні напої мають каталітичну та  біоенергоінформаційну активність. Що ж до  клінічних випробовувань дії безалкогольних і лікувальних вин, то такі дослідження  виконані в Інституті за допомогою волонтерів, людей різного віку, відносно здорових.

Методика таких клінічних випробовувань проводилася за спеціальною методикою, яка полягає в наступному. За допомогою акупунктурної біогальванодіагностики визначається функціональне здоров’я волонтера, тобто визначається  функціональна активність 12 органів і систем організму волонтера, їх відповідність  середній фізіологічній нормі для даного організму.  Далі волонтеру дається випити 30-50 мл відповідного напою і потім, через 15 хв.,30 хв., визначається  зміна функціональної активності цих же органів і систем, яка викликана дією напою чи вина на організм волонтера. За цими показниками легко визначається, яка дія напою на здоров’я волонтера.

Всі безалкогольні напої  позитивно діють на здоров’я людини, особливо варто відзначити такі безалкогольні напої як: «Садовий нектар», «Узвар цілющий медовий», «Узвар цілющий» та  «Садовий доктор». Ці напої особливо корисні для оздоровлення людини і їх варто почати їх випуск.

Таким чином нові напої і лікувально-оздоровчі вина, за авторською технологією їх виготовлення, професора О.М.Литовченко – це  нова сторінка в науковій діяльності лабораторії  інноваційних  харчових технологій Інституту садівництва  Національної аграрної академії наук.

Сподіваємось, що авторські оздоровчі , профілактичні напої та вина знайдуть  своє місце в справі екологічної безпеки здоров»я дітей, молоді, хворих людей України.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.