Вплив Сонця на властивості води

М.В.Курик

Відділ молекулярної фотоелектроніки

Інституту фізики НАН України

E-mail:kurik@iop.kiev.ua

В статті викладені нові результати дослідження основних фізичних характеристик як функції днів активності Сонця  (сонячний місяць).

            Вперше експериментально показано, що у відповідності до ритміки активності Сонця відбуваються зміни фізичних характеристик води. Обговорюються особливості  обертання Сонця навколо своєї вісі на властивості води.

Вступ

В 2002 р. Православна  церква звернулась до фізиків з проханням вияснити, чи можна з допомогою фізичних досліджень води вияснити, що собою представляє явище Водохреща. Традиційно в Православії на Водохреща люди купаються  у відкритих водоймах і, оскільки, згідно до вчення церкви, в цей день істотно зростає  біоенергетика води, така вода має позитивний біоенергетичний вплив на організм людини. З кожним роком все більше людей відзначають це релігійне свято масовим купанням  у відкритих водоймах, а священики проводять релігійні обряди освячення води в цих водоймах. В останні роки все частіше вчені, зокрема фізики, звертаються до вияснення феномену Водохреща.

З ініціативи В.Я.Антонченка*) в 2002 році почались дослідження фізичних властивостей цієї води. По суті, це була вода, яка практично не  піддавалась якійсь технологічній підготовці, окрім простого фільтру, який гарантував , що і воду не потраплять зовнішні домішки, які б екологічно забруднювали воду. Вода мала високі природні якості як питна вода і користувалась значним  попитом у споживачів.

5 січня 2003 року, дякуючи В.Я.Антонченку, для дослідження цієї води, Інститут фізики отримав 25 пляшок 0,5 л води «Ордана, для досліджень. По домовленості  з ним,  початок досліджень фізичних властивостей, а спочатку це були виміри параметру кислотно-лужної рівноваги, або рН води. Відкривалась пляшка  з водою, визначалась величина її рН, пляшка закривалась і на  наступний день знову в той же час  (з 1600  до 1700 год.) мірялась знову ж вода і одночасно відкривалась нова  пляшка води і також мірялась величина рН цієї нової води. Далі процедура  вимірювання «старої», вчорашньої води і нової повторювалась. І до 22 січня  ми отримували акуратні значення параметрів рН цих вод.  Ці дані  приведені на рис. 1.

Такі прості вимірювання рН води «Ордана» позволили нам вперше показати, що параметр рН води, який має пряме відношення до рівноваги  аніонів до катіонів, по суті до кластерної структури води і вперше було експериментально зафіксовано, що вода дійсно змінює свої властивості  щоденно, зокрема було показано, що цей параметр води є функцією по даті місячного календаря. Було  зафіксовано, що рН зокрема суттєво зростає з 18 на 19 січня (рис. 1).  На нашу думку це означало, що саме експериментально фіксується поява нових властивостей води на Водохреща. З цього факту і почались наші дослідження фізики води як функції  дат місячного календаря.

0

Вода в день Водохреща

З точки зору впливу Космосу на властивості  води, такі зміни повинні б починатись із такого космічного явища  як день зимового сонцестояння, а саме 22 грудня, саме в цей день найменша віддаль в сонячній системі  між Сонцем і Землею. Експериментально виходило, що максимальне значення рН вода мала не 22 грудня, а затягується дата на 27 днів пізніше, саме на період, який відповідає одному оберту Сонця довкола своєї осі, 27 днів новий оберт Сонця навколо своєї вісі. Це означає, що дата, коли вода має максимальне значення рН співпадає практично із 19 січня (саме на день «Водохреща»). Інакше це означає, що Земля в сонячній системі і в Космосі потрапляє в сильне космічне поле, яке для всього живого і, в першу чергу для води, збільшує її внутрішню біологічну активність. Якщо в цей день воду ізолювати від прямого контакту із Землею, то набута водою космічна енергія залишається незмінною протягом  тривалого часу.

Отже, хрещенська вода – це вода, яка  пов’язана із впливом Космосу (космічної енергії) на всі  водні структури Землі. Така вода має ще назву агісма, що означає свята. Цікаву розгадку природи хрещенської води запропонував недавно доктор технічних наук із Росії, В.Цейтлін. Він першим звернув увагу, що денна вода відрізняється  від води в ночі величиною електропровідності. Так у нього виходило, що в 10.00 і в 18.00 год.  вода має максимальну провідність, а в 13.00 та 4.00 год. ранку  вода заспокоювалась. Саме Цейтлін виявив, що молекули води 18 січня, ввечері, знижують свою провідність до мінімум і ця провідність зберігається з 18.00 год. аж до опівночі. Вчений доказав, що вода має зв’язок із земними коливаннями. Наші земні оболонки можуть коливатись як по вертикалі, так і по горизонталі і цей  процес залежить від гравітаційного впливу Сонця і Місяця. Коли оболонки під впливом Сонця рухаються, у них починається приливне тертя. А  при терті випромінюється електромагнітне  випромінювання. Більш сильне або послаблене воно уловлюється водою в океані, річці, а також водним середовищем нашого організму. Від цього  часом у нас появляється незвичайна активність, або навпаки – навалюється  в’ялість. Вчені доказали – це явище на властивості максимальної опунції, яка знаходилась в кабінеті вченого. Підвівши металеві електроди до коренів дерева, до його стовбура, гіпотеза підтвердилась. Як тільки наступав час заспокоєння води, в природі знижувався і біопотенціал рослин. При підсиленні електромагнітної дії на мембрани клітин, мембрани натягуються і  підвищується її тонус. Звідси все живе також починає активуватись, деякі стають надто активними і навіть агресивними. І навпаки, коли мембранний потенціал слабий, що зумовлено впливом зниженого земного випромінювання, все живе на Землі відчуває слабкість відносно спокою.

В 13.00 год. за місцевим часом Сонце знаходиться  в зеніті і від цього сила приливної хвилі збільшується. Земні оболонки якби натягуються , їх тертя знижується, знижуючи електромагнітне випромінювання Землі.  Такий же ефект, але менш виражений , ми  отримуємо в нічні години, коли Сонце «підтягує» нашу планету уде з протилежної сторони.  Це те, що стосується  добового циклу. Проте, у Сонця є і 27 добовий цикл – за цей час  Сонце здійснює новий оберт навколо своєї вісі.  Колись  давно люди завжди відзначали Новий рік в період зимового сонцестояння, це приблизно 22-23 грудня. В цей час віддаль між Сонцем і Землею максимально скорочувалась, доходячи до 140 млн. км. Вчений робив заміри із своїми помилками , в такий період. Завжди вода 22 грудня «аномально»міняла свої властивості. Вода  в цей час заспокоювалась не на годину, як це відбувалось щоденно, а завмирала зразу на 6 годин.

Виявилось, що через 27 діб, тобто на календарі під вечір 18 січня, переддень Водохреща, показники електропровідності  води повторилось. Потім кожні 27 діб  вода знову перетворювалась в «хрещенську». Що ще дивно, що завжди ці дні були завжди близькі до певних православних свят: Стрітення, Матрьонин день, Благовіщеня та інші.

Інші дослідження показали, що оптична густина води хрещенської вища, ніж води із річки Йордан.

Виходячи із досліджень В.Цейтліна, протягом  року, у дні після 19 січня вода матиме період в який 6 годин завмирає активність: 14.02; 11.03; 06.04; 02.05; 28.05; 23.06; 20.07; 15.08; 10.09% 06.10; 01.11; 27.11 та 23.12.

Метою наших досліджень було вивчення як веде себе вода, що набрана 19.01.2003 р. в ці дні, які визначив В.Цейтлін.

Результати досліджень

Для досліджень динаміки властивостей води 19.01.2003 р. в дні 2015 р. були вибрані вимірювання  слідуючих параметрів води: рН – кислотно-лужна рівновага;  σ – величина  електропровідності  в мікро сименсах (µkSm);  TDS – величина сумарної концентрації  розчинених домішок у воді ( в мг/л); ОВП – окислювально-відновлювальний потенціал (в mV) з відповідним знаком (+) чи (-); структурні характеристики (фрактальність  (+) чи (-); оптична анізотропія : наявна (+) чи відсутня (-).

Отримані дані характеристик води згідно до сонячного календаря приведено в таблиці 1.

1

                                                                                                                                                                                         Із урахуванням точності визначення фізичних параметрів зразків води, а також часові стабільності цих параметрів, можна зробити висновок, чи пояснення В.Цейтліна добре узгоджується із експериментальними даними. Інакше це означає, що природна вода, особливо питна вода добре  відслідковує ритміку, яка задається  місячним і сонячним календарем, змінює (покращує) свої біоенергоінформаційні властивості і, таким чином, ці дані сприяють раціональному щоденному питному режиму.

____________
*)В.Я.Антонченко був заступником директора Інституту теоретичної фізики НАН України і він опікувався випуском фасованої питної води «Ордана», завод якої був заснований на свердловині цього Інституту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.