Ведична карма України

7Одвічне питання хто така Людина, яка її місія і як впливає доля кожного українця на загальну карму України. Проблема карми України, це не гадання чи прогнозування, а в першу чергу, це те, що Україні дають зорі, Космос.

Пророки і доля України

            В посланні нашого православного Правителя до народу, про що зовсім  недавно в одній із передач, присвяченій 25-річниці незалежності, згадувались слова – заповідь для нас  Юрія Довгорукова,  який заповідав, що сила  країни в єдності народу, без  чого не може бути самостійна, сильна держава.

Ці слова Ю.Довгорукова  зараз ніби  й бажає суспільство згадувати, але не так, як вони сприймались як заповіді.

Карма України (автор відомий  астролог України В.М. Московченко, Геліос, Львівська регіональна асоціація астрологів). Нагадаємо, що астрологія, це наука, яка визначає як Космос, світила нашого Всесвіту  визначають долю народу, долю країни, долю Всесвіту в цілому.

В часи радянської влади вважалось, що астрологія це не наука, а скоріше повне шаманство, так само не дуже визнавали класики астрологію, як науку. Насправді це далеко не так. Великий  Пророк ХХ століття , В,І,Вернадський писав, що Космос править людиною: «Людина – це Космос в мініатюрі». Все, що відбувається в Космосі, проявляється в житті кожної людини на Землі і держави, соціуму в цілому.

Інститут екології людини протягом багатьох років, щорічно вивчає  особливість впливу Космосу на воду, а разом із цим на країну, суспільство в цілому. Наші дослідження доводять , що фізичні  властивості природної води змінюються при переході Місяця по  знакам Зодіаку. Тобто, це означає, що за всі практично події в суспільстві (динаміка життя людини, тварин, рослинного світу змінюються із зміною властивостей фізичних, структурних, складових компонентів в цілому води) і є функцією динаміки поведінки планет, в першу чергу Сонячної системи, Космосу в цілому.

Динаміка енергетики простору Космосу це те, що визначає поведінку всього живого на землі.

Протягом всієї історії розвитку суспільства, кожна епоха (як правило цей період охоплює століття) серед своїх мешканців, народжувались люди, які на відмінну від розвитку інтелекту індивідуалів характеризувались знаннями, які були  доступні лише окремим людям, які своїм вродженим талантом  прокладали шлях в майбутнє на основі знань, які їм надавав Космос. Це є ті люди, вчені, священики, просто великі інтелектуали, які проповідували суспільству  шлях року цивілізації вперед.

Можна приводити безліч прізвищ людей, яких за своїм талантом, освіченістю, можна відносити до категорії Пророків. Це, в першу чергу видатні вчені, філософи, письменники та інші знані люди.

Тут можна відзначити видатного Пророка – вченого В.І.Вернадського, , постать І.Сковороди, Т.Г.Шевченка та багато – багато синів, які народила нам Українська земля за роки існування країни із її драматичною історією існування.

Нагадаємо слова східної мудрості «Без боротьби за свободу, народ, як і людина стає слабкою, боязливою і недалекою».

Нагадаємо слова В.Московченка, з його роботи «Карма України», «українцям, в першу чергу треба усвідомити, що Космос подарував їм свободу не через їхнє терпіння і працелюбність, а через те, що Світлі сили  були стурбовані експлуатацією  найстрашнішої на Землі  імперії Російської, яка керується сатанистськими або «темними» силами.

На жаль, слід підкреслити, що доки на землі буде існувати російська темна енергетика, процес зростання  духовності українців буде проблематичним.  Про це свідчить історія, уже майже дворічна неоголошена війна, яку розв’язала Росія проти України.

Українцям необхідно виробляти певну біоенергетику, а не позичати ї ззовні і почати духовне відродження, визначаючи основну космічну місію, яку покладає Космос на  Україну і нести світлу енергію, духовність, поширювати її серед народів.

Проблеми України на майбутнє добре викладено в праці «Карма України» (В.М.Московченко, 2016 р.) В цьому  аспекті астрологія  передбачає  очікування серйозної проблеми з Чорнобильським саркофагом, чи взагалі із іншим ядерним   реактором в кінці квітня 2016 року. Проблема саркофагу полягає в тому, що до 2027 року паливо із саркофагу слід вийняти і нейтралізувати.

Співзвучно із заповіддю Юрія Довгорукова можна казати, що українцям необхідно усвідомити, що розум нації визначається її згуртованістю перед важким випробовуванням, у часи саме лихоліття. А мудрість – її духовність.

Місія українського народу

            Як стверджує в своїй невеликій за обсягом, але насиченою дуже важливим питаннями про місію і основні задачі України, письменник, пророк  нашого  часу П.Орлов, який в невеличкій книзі «Українська самосвідомість, призначення та історична місія нашого народу» [ww.orlov.kiev.ua, 2016] висвітлює важливі питання  історичної місії українського народу. Україна має бути  прикладом для всього світу. Ведична карма України вимагає від науки розвивати мудрість, знання. Це основне призначення України.

 Роль правителя людей

Варто відзначити думку  Петра Орлова («Українська самосвідомість, призначення та історична місія нашого народу») про правителя народу. Цій темі автор присвятив вважливі  свої думки. В першу чергу  правителі мають мати радників, які історично здавна були чистими, вони не були  пов’язані із грішми, ані з владою, були вільні і непідкупні.

Маючи чесних радників, ведичні правителі в Україні керували державою так, що навіть природа  процвітала.

Природа сама давала народу все необхідне для життя.  Як стверджує Орлов, зараз українці втратили той рівень могутності. На думку автора, таке явище тимчасове, бо все це можна виправити. Могутність це і є духовність, а це , в свою чергу, якість людини. Отже, призначення людини, яка  має керувати Україною – це, в першу чергу, забезпечення відродження  духовної складової  української нації. Правитель має бути доброчесним. На жаль, зараз в Україні багато не доброчесних людей,  яким легко жити в суспільстві, де не виконуються  закони розвитку суспільства.

Ведичний правитель повинен  відповідати високим  вимогам суспільства, він має дуже велику відповідальність. Таких правителів в державі практично немає.

Приведемо слова Петра Орлова: «Доки в українці  не приймуть  не на словах, а на ділі  принципи доброчесності і не засвоять їх, навести порядок і справедливість неможливо. Тільки, коли наш народ прийме  як свій обов’язок бути чесним, порядним, не  давати і брати хабарів, поважати один одного, який як всім нам відомо, є мов дишло – як повернув, так і вийшло, а власна совість, можна буде казати про ведичне правління , про порядок, про справедливість, про  процвітання в Україні. («Українська самосвідомість, призначення та історична місія нашого народу», 24 с.).

Людина має мати духовного вчителя, це той, хто  сам навчився  в істинно – духовного вчителя.  А те й є істинним через те, що сам навчився  в істинно – духовного вчителя.

Ланцюг суспільства має брати початок  від джерела життя . Вчитель з’єднує  джерело життя і людиною і підтримує цей зв’язок вподовж життя людина.

На кінець автор  підкреслює: «згідно ведичної науки, призначення і обов’язку  людської форми життя є стати святою людиною».

Ведична наука настільки могутня, що вона  має настільки потужні методи духовного розвитку, що може дати країні мільйони таких людей в цю нашу добу.

Все  це здатне вивести Україну з економічної, соціальної, духовної кризи і піднести Україну  на найвищий рівень розвитку. Власне це і є ведична місія і призначення нашого народу.

Закінчує свою цікаву книгу автор П.Орлов так: «Якщо кожний із нас захоче йти шляхом свого власного призначення,  якщо ми припинимо думати про те, щоб прожити своє життя, мов свині, а думатимемо про те, як прожити його гідно, як люди, як герої, ми матимемо такого лідера держави і ми матимемо таку державу, прикладом якої пригорнеться  весь світ. Саме це і є призначення та історична місія нашого народу.

Спасибі П.В.Орлову за цю чудову ведичну перспективу України.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.