Чорнобильська карма України

images-1М.В.Курик .  В.М.Московченко

Україна – це одна із найбільших за територією, чисельністю, а також ресурсним потенціалом  європейська країна, яка є членом Організації Об’єднаних Націй. Після отримання нею статусу незалежної країни, Україна зіткнулась із  складними соціально-політичними та соціально-екологічними проблемами.

На жаль, нині Україна переживає дуже  глибоку екологічну кризу і займає одне із останніх місць серед країн Європи за рівнем екологічного стану. Нагадаємо, що ще в 1991 році Верховна Рада визнала територію України зоною екологічного лиха. Це є наслідком самої важної в світі  техногенної аварії на ЧАЕС, 30-річчя цієї дати пройшло в цьому році.

До цієї сумної, але важливої дати в житті України, Уряд розробив ряд конкретних заходів, по відзначенню цієї дати, зокрема те, що цей рік є роком Чорнобиля та ряду інших заходів, які  проводились  в квітні місяці.

Головне завдання, яке сьогодні необхідно обговорювати, це те, чи зробила  держава України належні висновки із  цієї екологічної катастрофи ХХ століття.

Метою цієї статті є спробувати через призму часу в 30 років , що минув, дати аналіз висновкам, які необхідно і варто зараз робити. До такого висновку нас підводить наша людська пам’ять про тих людей, які  прийняли на себе перший удар лиха і тих, які віддали своє життя за те, щоб Україна збереглась, щоб вижила нація – український народ.

Чи дійсно можна вважати, що Чорнобиль – це Карма України, що це Доля, яку «заслужила» Україна. Все, що відбувається у світі, в якому ми живемо, визначається законами Космосу.

Варто зауважити на одну дуже важливу деталь, яка відіграє чи не основну, значну роль у виборі шляху еволюції кожного народу.

Кожна нація має своє ядро, яке впливає на розвиток культури, ідеології і навіть в  певній мірі на ментальність свого народу. Навіть залежно від того, чи співпадає у  переламні історичні моменти вектор зусиль цього ядра  із бажанням і менталітетом народу, формується його історія. Коли таке ядро стає провідним і активним в суспільстві виникає держава. Якщо виробляє агресивну  ідеологію і підтримує її, основна маса  народу, то такий народ з часом стає імперським, або сатанинським, завжди імперію породжує сатанізм. В Росії домінуючим ядром є в’ятицька земля з центром у Москві, а на Україні це були Київщина, Черкащина, тепер Західна Україна з центром в Києві.

В цьому аспекті Росія  ніколи б не була Великою імперією, якби її не зробили  українці, за що вони караються і так буде поки вони не покараються на державному рівні.

Усі  імперські народи вважають себе над народом, доки їх імперія  не розпадеться.

Зауважимо, що Західна Україна – це  Скорпіон, а роль Скорпіона у державотворенні надзвичайно важлива. Тому російський Скорпіон ненавидить західноукраїнського.

Із історії можновладцям  слід запам’ятати, що  найстрашніше для влади  на Україні – це розчарування народу: Тілець довіряє і служить тільки сильній владі, оскільки він бажає емоційної стабільності.

Не можна в перехідний період довіряти Радам вирішувати важливі і серйозні питання! Низька  духовність, нерозвинутий інтелект, нерівно важність виборців завжди будуть зводити нанівець  любі  завоювання народу.  В Україні ніколи не пройде повна узурпація влади однією людиною, якщо вони українці, бо особливо велику роль  відіграє ментальність.

Мова, енергетика і карма України

Із «Велесової книги» читаємо:

«Від ранку до ранку бачимо, як зло діється на Русі,

І чекаємо, що повернеться до добра,

А того не буде, інакше як сили свої не згуртуємо

І не візьмемо мету одну до мислі нашої.

То бо глаголить нам глас прадідів»

(дощечка 8/2)

Слово людини має потужну енергетику  і до нього необхідно  ставитись обережно і з  повагою.

Кожен регіон країни, де проживає конкретний історичний етнос, має свою енергетику. Цю енергетику випромінює Земля. Ця енергетика вподовж тисячоліть формувала мову і ментальність корінного народу, який проживає в своєму регіоні.

Енергетика землі і мови (менталітет також має важливе значення) підтримують одне  одного. Велику роль в житті і збереженні народу, землі  відіграють мантри. Мантри – це сполучення слів, які при  вимові їх вголос виробляють особливу вібрацію, як в повітрі, та найбільш важливо  на тонко польовому рівні і в такий спосіб  впливають на  оточення людини.

До тих пір, поки народ зберігає свою корінну мову, він зберігає і свою землю як в прямому, так і в переносному значенні . Якщо народ втратив свою мову, автоматично такий народ втрачає енергетичну підтримку землі і  енергетика цього регіону руйнується під впливом  чужої мови. Наслідки цього руйнування катастрофічні: катаклізми, аварії, знищення самої землі, а також народу. Але найголовніше – це втрата духовності. Агресор завжди несе негативну  енергетику. Народ має мати велику духовність, щоб не втрачати своїх коренів. Якщо народ звільнився від окупації, але продовжує розмовляти чужою мовою, то  енергетично він від окупації не звільнився. А тому, в цій державі ніколи  не буде ладу і з часом така держава  розпадеться. Якщо країна має близького сильнішого, то  енергетична залежність від такого сусіда є помітною.

Для України, яка має енергетику Тільця, то доки на її території переважала корінна мова, навіть в умовах окупації, катаклізми її обминали.

Росія – це Водолій, і відношення до Тільця в негативному аспекті. Росіяни принесли з собою на Україну  агресивну енергетику, зневагу до українських традицій, лихослів’я, неповагу до старших.

З часів правління на Україні В.В.Щербицького  українські школи  почали переводити на російську мову. Енергетика України значно погіршилась і попередженням цього негативного процесу став Чорнобиль (!). Це не останнє попередження. Якщо не буде активізації українського менталітету і мови, Україну чекають випробовування.

Двомовність на Україні для росіян, це намагання закріпити за собою області України, як «исконно русские». Звідсіля і диктат в Україні.

І ще важливо, щоб в енергетичному плані підтримувала державу українська православна церква. Без підтримки держави своєю церквою і Космосу далеко держава в своєму розвитку не піде. Історію ми часто забуваємо. Яку роль відіграла московська церква в знищені Мазепи  і України.

Нагадаємо, що негативна енергетика чужої мови до проблем, які завдали Україні «мирний атом»  енергетика і  інформаційна інтервенція Росіє додається негативна  енергетика чужої мови.

Для України у глобальному плані слід  очікувати серйозну проблему із  чорнобильським саркофагом чи  якимось іншим   ядерним реактором десь в кінці квітня 1986 року, із повторенням процесу у 1987 році, якщо до цього часу не буде  реалізована  ядерна безпека.  Як уже визначалось проблема полягає  в тому, що ядерне паливо необхідно виймати і нетралізовувати. Сам саркофаг цієї проблеми не вирішить.

Що ж до ядерної картини України, то зорі прогнозують серйозні  катаклізми в 2042-2045 роках.

Всім нам українцям необхідно  чітко збагнути, що розум нації, її життя  визначається тими процесами, які були відзначені ще нашими предками у Велесовій книзі, а саме «згуртованістю  перед важким випробовуванням у часи лихоліття. Мудрість нації визначається її духовністю.

Енергетика регіону, де проживає  історичний етнос, є своя, яку випромінює Земля. Мантри.

Якщо народ втрачає  енергетику через підтримку землі і як наслідок  енергетика цього  регіону руйнується під впливом чужої мови. Наслідки цього  катастрофічні: катаклізми, аварії, знищення самої землі, а також  народу. Головне – втрата духовності.  Агресор  завжди несе негативну енергетику.  У державі, де існує дві або більше офіційних мови, Космос  реагує лише на офіційні інституції.

Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС

Підкреслимо, що ні одна катастрофа ХХ століття не мала таких важких екологічних наслідків, як Чорнобильська. За втратами людських життів загинуло більше 50 тисяч із 100 тисяч людей, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії в перший рік після аварії. Для сотень тисяч людей підірвано здоров’я. Мільйони  гектарів землі забруднені радіонуклідами. В водоймах осіло десятки  мільйонів тон радіоактивного мулу.

Вся територія  із сильним радіоактивним забрудненням ґрунту складає  8,4 млн. га і охоплює 32 райони шести областей  України. Більша частина сухих земель —  це  земля сільськогосподарського значення, радіаційно забруднені землі та ліси.

Біля 1.5 млн. людей проживає на  території  де радіоактивний фон суттєво перевищує допустимі норми. Це Київська, Житомирська, Чернігівська, Рівненська, Черкаська, вінницька, Чернівецька, Кіровоградська, Івано-Франківська  області.

У водах Прип’яті, Дніпра і його водосховищ, зокрема в Київському,за цей час суттєво зросла  концентрація радіонуклідів. В осадах, особливо в мулі накопичена  величезна кількість радіоактивних осадів.

Навколо ЧАЕС існує приблизно 1000 тимчасових могильників, які містять 40 млн. кубічних метрів  відходів, сумарно радіоактивність складає більше 200 000 Кюрі. А саркофаг, на який  уже витрачено багато мільйонів доларів, так нічого не вирішено з його ліквідацією. Новий саркофаг, який  в найближчий час   надіємось буде завершено не вирішить проблеми утилізації тієї маси  радіоактивного пилу, який  є в саркофазі і не дуже добре  контролюється, що робиться в часі за всі ці 30 років із цим пилом.

А наслідки аварії на ЧАЕС особливо негативно відображаються сьгодні, які проявляються не лише зараз на здоров”ї  цього покоління людей, а ще довго будуть проявлятись на  майбутніх поколіннях людей. Значно виросла кількість народження мертвих, недоношених, вродженої патології у дітей, а також втрата  у молодих людей дітородної функції.

В кілька разів виросла кількість  ускладненої вагітності у жінок.

Особливу проблему складають  мутації організму людей, ріст онкозахворювань і смертність від радіації (внутрішньої і зовнішньої).

Приходиться все частіше визнавати, що наслідки цієї біди вічні, глобальні і скоріше говорити про проблему пристосування до біди екологічної, а не її ліквідації.

На нашу думку, до невідкладних і саме необхідних заходів по оздоровленню екологічної ситуації в Україні слід віднести:

  • суттєво змінити або відродити екологічну освіту, просвіту на всіх рівнях структур України;
  • суттєво оживити, або заново розробити екологічну політику по подоланню наслідків аварії саме на здоров’я населення.

Будь-яка Програма розвитку України сьогодні має бути в першу чергу  під кутом зору ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Висновок.

            Всім нам українцям необхідно чітко  збагнути, що розум нації, її життя визначається тими процесами, які були відзначені ще нашими предками у Велесовій книзі, а саме згуртованістю перед важким випробовуванням, у часи лихоліття.

Мудрість нації визначається її Духовністю.

 

 

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.