Раз на місяць природа готує людині «цілющий еліксир»-особливості впливу енергії Сонця на властивості природної води

Усі ми знаємо про особливу роль води в житті людини. Якщо вона не надходить в організм  кілька днів, то настає смерть. Від складу, якості та кількості спожитої води залежить функціонування всіх внутрішніх органів та систем, здоров’я людини в цілому. На основі води роблять цілющі ліки. А також начитують на воду молитву, проводять спеціальні релігійні ритуали, внаслідок чого вона набуває чудодійних властивостей.

Особливо в народі славиться й шанується Водохрещенська вода. Зокрема, її застосовують у лікуванні людей від хвороб, для звільнення від негативного інформаційного впливу  (пристріт, наврочення),  очищення оселі, щоб у ній панували мир, злагода та добробут, а лихо обминало.

  Учені Українського інституту екології людини, який очолює доктор фізико-математичних наук професор Михайло Курик, протягом багатьох років вивчали властивості  Водохрещенської води. І  за допомогою фізичних приладів підтвердили її унікальні властивості. Зокрема, вона протягом тривалого часу не псується, в ній нормалізуються  показники рН (кислотно-лужного балансу) та окисно-відновного потенціалу. Тобто вона за своїми характеристиками наближається до характеристик чистої джерельної води, а також внутрішньоклітинної води здорової людини. Крім того, надзвичайно зростає енергетика води, що також засвідчують фізичні прилади. Про це Михайло Васильович уже розповідав на сторінках нашої газети.

Однак учені Інституту екології людини не зупиняються на досягнутому. Нещодавно було завершено надзвичайно цікаве дослідження, яке має сенсаційні результати. Виявляється, Господь Бог, Всесвіт, Природа подбали, щоб людина мала високоенергетичну цілющу воду для свого оздоровлення щомісяця. Про це читачам «Здоров’я і довголіття» розповідає професор Михайло  Курик.

Коли природна вода стає “святою»

Досліджуючи феномен Водохрещенської води, ми помітили, що ввечері 18 та протягом дня 19 січня, коли православні  християни святкують свято Водохреща (нагадаємо, що за біблійними переказами саме 19 січня Ісус Христос був охрещений у річці Йордані Іоаном Хрестителем), небесні світила вишиковуються стосовно Землі особливим чином.

Унаслідок цього посилюються випромінювання їхньої енергетики, а відповідно й вплив на водні середовища. Тож недаремно кажуть, що набрана в цей день у будь-якій водоймі вода матиме особливі властивості.

Цей факт дуже цікавий і такий, що потребує подальшого вивчення. Адже, згідно із законами впливу Космосу, вплив небесних світил, серед яких найбільшим і найвпливовішим є Сонце, має бути найвідчутнішим 22 грудня в День зимового сонцестояння.  Бо саме в цей день Сонце перебуває на найменшій віддалі від Землі, тобто найближче до водойм та інших живих і неживих об’єктів нашої планети.

Однак експериментально доведено, що найпотужніший вплив найбільшого світила спостерігається все ж таки 19 січня —  через 27 діб (27 діб — це період повного обертання Сонця довкола своєї осі).

І саме 19 січня Земля потрапляє в потужне космічне поле, яке збільшує внутрішню біологічну активність  всього живого, й передусім води. Знову ж таки експериментально доведено, що якщо набрану в цей день воду щільно закрити (зокрема, одягнути кришку на банку з водою), то набута водою космічна енергія зберігатиметься в ній незмінною протягом тривалого часу.

Така вода має ще назву «агісма», що означає «свята».

Подальші спостереження за водою дали також разючі результати. Як зясувалося,  через кожні 27 діб вода знову набуває особливих  властивостей: поліпшуються всі її показники, підвищується енергетика. Хоча вони й слабші за характеристики Водохрещенської води, але помітно — в рази — вищі за показники води в інші дні. Цікаво, що практично завжди ці дні збігаються з днями певних православних свят, зокрема, й із Різдвом Предтечі Іоана Хрестителя (7 липня).

  «Особливість» активованої води підтвердили прилади

Протягом 2015 року ми перевірили, як вода змінює свої властивості згідно з днями  активності Сонця. Прямі дослідження таких характеристик, як величина кислотно-лужної рівноваги, електропровідність, показники концентрації розчинних домішок (зокрема, макро- та мікроелементів),   окисно-відновного потенціалу води, підтвердили теорію впливу  сонячного випромінювання  на біоенергетику  води.

Наведені дані свідчать, що людина, користуючись сонячним календарем, може кожного місяця вживати активовану Сонцем біоенергетичну воду для  збереження здоров’я.

Цей феномен дає можливість людині, у відповідності до ритму Космосу, покращувати свою біоенергетику  за рахунок ритміки енергії Космосу.

Нагадаємо, що В. І. Вернадський  стверджував, що «Людина – це Космос у мініатюрі». Це означає, що впродовж року, завдяки ритміці енергії Сонця, людина може періодично поліпшувати свою природну біоенергетичну якість  внутрішньоклітинної води.

«Космічний перетин» створює особливі вібрації води

Дуже багатьох людей, особливо скептиків, цікавить, які фізичні явища відбуваються в космічному просторі на свято Водохреща. Їх досить важко описати в популярному виданні, щоб було зрозуміло пересічному читачу. Скажу лише, що в ці дні Велика вісь обертання перетинається із Космічною віссю (Променем) Галактики. Сонячна система має протягом року два таких перетинання: одне в січні (19 числа), а інше — в липні (7 числа).

Кожного разу  від такого перетину виникає додаткова напруга  в магнітних полях як Сонячної, так і Земної системи, що спричинює особливий вплив на  воду й вона (мовою фізики)  стає «додатково напруженою».

При цьому у  води проявляється здатність  до самоочищення, за рахунок особливих вібраційних умов, які дають  воді змогу бути екологічно чистою, стійкою   до багатьох руйнівних чинників. А ще передавати магнітні значення  Хрещення на всі інші дні року (за умови правильного зберігання води: закритою від впливу зовнішнього середовища).  Виявляється, що магнітний запис  вібрацій такої води дає змогу знезаражувати воду навіть у найбільш брудних і застояних водоймах, змінювати її властивості.

Вода, набрана з 18 на 19 січня та з 6 на 7 липня, набуває особливих цілющих властивостей, допомагає організмові відновлюватися після різних хвороб.

Добові ритми також важливі для здоровя

Російський учений доктор технічних наук  В. Цейтлін звернув увагу, що  вода має зв’язок із земними коливаннями. Наші земні оболонки можуть коливатися як по вертикалі, так і по горизонталі, й цей  процес також залежить від гравітаційного впливу Сонця та Місяця. Коливання під впливом Сонця   своєю чергою спричинюють появу тертя. А під час тертя виникає електромагнітне  випромінювання. Воно уловлюється не лише водоймами, а також водним середовищем нашого організму.

Від цього  в людини може з’явитися незвичайна активність, або, навпаки, – навалюється  млявість.  Так, у разі підсилення електромагнітної дії на мембрани клітин мембрани натягуються й  підвищується їх тонус. Звідси все живе починає активуватися. Коли ж мембранний потенціал слабий, що зумовлено впливом зниженого земного випромінювання, все живе на Землі відчуває слабкість.

Ці явища та їх вплив на здоров’я людини також потребують подальших досліджень. Однак уже зараз можна зауважити, що саме з ними пов’язане можливе погіршення самопочуття хворих  уночі – з 3 до 5-ї години. Медична статистика свідчить, що саме на цей час доби припадає пік викликів швидкої допомоги.

Тому людям, які мають серцево-судинні та інші серйозні негаразди зі здоров’ям, у разі поганого самопочуття перед сном варто вжити засоби для нормалізації свого стану, профілактики можливих нічних загострень.

    Михайло Курик, директор Інституту  екології людини, професор

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.